SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hast.

Müdür Yardımcıları
 

İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.

                                              Fatma AKBULUT

1978 yılında Sakarya Karasu'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karasu'da tamamladı.

1996 yılında Geyve Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun oldu. 1996-1998 yılları arasında özel bir sağlık kuruluşunda hemşirelik yaptı. 1998-2013 yıları arasında Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi ve Ortopedi Kliniklerinde hemşire ve Sorumlu hemşire olarak görev yaptı.

2001 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF Hemşirelik Önlisans Bölümünü bitirdi. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni, 2009 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek lisans Programını başarı ile tamamladı. 2011 yılında ise Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Lisans Tamamlama Programını bitirdi.

2013 yılından itibaren Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde bir süre Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak halen görevine devam etmektedir.

2014 yılında başlamış olduğu Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Doktora programına halen devam etmektedir.

1 adet proje ve 1 adet yayını bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

      Zafer OBA

İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.

 

1979 yılında Eskişehir ili Sivrihisar ilçesinde doğdu.  İlk ve orta öğretimini Sivrihisar’da tamamladı.

1997 yılında Sivrihisar Nurbiye Gülerce Sağlık Meslek Lisesi’inden mezun oldu. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi  ‘’Sağlık Kurumları İşletmeciliği’’, 2015 yılında Anadolu Üniversitesi  ‘’İşletme Fakültesi’’,  2016 yılında ise Beykent Üniversitesi  ‘’Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi’’  Yüksek Lisans Programından mezun oldu.  1 adet proje yayını vardır.

1998-2006 yılları arasında özel sektörde, 2007-2016 yılları arasında ise Medeniyet Üniversitesi  Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştı. Hastanede sırasıyla Nöroloji/ Nöroloji Yoğun Bakım Hemşireliği, Merkez Acil Sorumlu Hemşireliği, Tıbbi Sarf/Medikal Depo, Mal Kabul ve Muayene Birim Sorumluluğu görevlerinde bulundu. 2015-2016 yılları arasında İstanbul  İli Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ‘’Afet ve Acil Durum Birimi’’ Koordinatörlüğü görevini yapmıştır.

26.12.2016 tarihinden itibaren Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcılığı görevine devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin