SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hast.

JINEKO-PATOLOJI KONGRESİ
KONGREYE DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye’nin en köklü ve öncü kadın doğum ve çocuk hastanelerinden biri olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile gelenekselleşen “Zeynep Kamil Jineko – Patoloji Kongresini”nin   35.'sini 17-18 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul, Windham Kalamış Otel'de gerçekleştireceğiz. Bu yıl da en güncel, yenilikçi ve farkındalığın arttırılmasına yönelik hazırladığımız kongre programını sizlerle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ana teması "ONKO-FERTİLİTE" olan kongremizde; artan kanser vakaları,  bu kanserlerin erken tanısı ve tedavisi ile ortaya çıkan fertilite sorunları enine boyuna konuşulacak ve aynı zamanda talebin giderek artacağını düşündüğümüz fertilite koruma tedavilerinin yöntemleri, etkinliği ve endikasyonları alanında etkin çok sayıda bilim adamının katılımı ve katkılarıyla değerlendirilecektir.

Her yıl yoğun ilginin olduğu, katılımcıların bilimsel ve sosyal  doygunlukla  ayrıldığı kongremizde, bu yıl da çok geniş ve güncel bilimsel programın yanında tartışma oturumları ve workshop  oturumları ile aynı bilimsel ve sosyal dolgunluğu yakalayacağımızı düşünüyoruz.

Değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi bilimsel şölen niteliği taşıyan geleneksel kongremize davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                                                              

                                                                                       Doç. Dr. Semra KAYATAŞ ESER                                                                                                                                    Kongre Başkanı

 

Detaylı bilgi için:   http://zeynepkamilkongre2017.org

KONGRE İÇERİĞİ YAPIM AŞAMASINDADIR.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin