SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hast.

Hekimlik Hizmetleri
Hastanemiz 3 eğitim kliniğinden oluşmuştur.

  1. Çocuk Cerrahisi
  2. Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kliniği
  3. Çocuk Sağlığı Ve  Hastalıkları Kliniği

 

Çocuk Cerrahisi Kliniği Hizmetleri: Çocuk Cerrahi Ameliyathanesi, Çocuk Cerrahi Servisi, Çocuk Cerrahi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi, Çocuk Cerrahi Polikliniği, Ürodinami hizmetleri verilmektedir.

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Hizmetleri: Yenidoğan yoğun bakım hizmetleri 3. Düzey 29 yatak, 2. Düzey  45 yatak 1 düzey 8 Yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Klinik,  yenidoğan yan dal uzmanlık eğitimi ve çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlığı eğitim kliniğidir.

Süt çocuğu kliniği 34 yatak kapasitesi, büyük çocuk kliniği 17 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu kliniklerin poliklinikleri mevcuttur.

Çocuk Yan Dal Poliklinikleri: Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Radyolojı, Çocuk Nöroloji, Çocuk Ürolojı, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Enfeksiyon  Poliklinikleri bulunmaktadır.

Hastanemizde çocuk EEG si çekilmektedir.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kliniği:  Doğumhane hizmetleri, riskli gebelerin yattığı perinatolojı servisi,  normal doğumdan sonra yatan hastaların bulunduğu Doğum A Servisi, sezaryen hastalarının olduğu Doğum B Servisi ve kadın hastalıkları ve onkolojı hastalarının yattığı Jınekoloji Klinikleri mevcuttur. Kadın hastalıkları poliklinikleri, gebe izlem poliklinikleri, infertilite poliklinikleri, jınekolojı ve sezaryen ameliyathaneleri ile hizmet vermektedir. Doğum kliniklerinde perinatolojı yan dal uzmanlık eğitimi ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanlık eğitimi vermektedir.

Konsültan Poliklinik Hizmetleri:  Dahiliye Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Cerrahi Polikliniği, Anestezi Polikliniği, Diş Polikliniği, Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Göz Polikliniği (ROP muayenesi yapılmaktadır.) KBB polikliniği, Çocuk Gelişim Polikliniği, Ortopedi Polikliniği (her pazartesi yenidoğan kalça ultrasonu yapılmaktadır.)

Hastanemizde sağlık kurulu mevcuttur ve   Silah Raporları,  İşe Giriş Raporları, Evlilik Raporları, Ehliyet Raporları, Çalışır Raporları, Okul Kayıt Raporları, Özel Güvenlik Raporları, Silahlı Özel Güvenlik Raporları, Özürlü Çocuk Eğitim Raporları, Tek Hekim veya 3 Hekim İlaç Raporları, İki Hekimli Sağlık Raporları verilir.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin