SBÜ Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hast.

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü
Metin ŞAFAK

İdari ve Mali İşler Müdürü

1970 Yılında Yozgat ili Sarıkaya ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Yozgat’ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ön lisans ve İşletme bölümünden mezun oldu. Beykent Üniversitesinde Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı, İşletme Yönetimi alanında Beykent Üniversitesinde doktora programına devam etmektedir.

Mesleki yaşamına 1996 Yılında Koşuyolu Kalp Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Laboratuvar Teknisyeni olarak göreve başladı. 2003 Yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine tayin oldu,  2007-2010 yıllarında İnsan Kaynakları Yönetimi, Satın Alama ve Merkezi Satın Alma sorumlusu olarak görev yaptı. 2012-2016 yıllarında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı ve İdari Mali İşler Müdür Vekili olarak görev yaptı.

İdari ve Mali işler alanında; 2008 yılında TOB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ve KİK.  Satın alma Eğitimi, 2009 Yılı Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi, 2009 Yılı İstanbul Sağlık Müdürlüğü Satın Alma Eğitimi, 2010 Yılı Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı EKAP Uygulama  Eğitimi, 2010 Yılı İstanbul Sağlık İl Müdürlüğü PİOS Eğitimi, 2014 Yılı Kamu İhale Kurumu Satın Alma Eğitimi, Muhakkiklik Eğitimi, Sağlık Sigortası, Faturalandırma, Maliyet Analizi Ve Mali Analiz Eğitimleri almıştır.

1 Adet Takdir, 2 adet teşekkür belgesine sahiptir.

07.09.2016 tarihinden itibaren Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin